» Koniec sportowych wakacji
Koniec sportowych wakacji

Początek nowego roku szkolnego to nie tylko powrót młodzieży w ławy szkolne, ale również na sportowe areny.
9 września 2017 nasze siatkarki i siatkarze rozegrali mecz przeciwko swoim starszym koleżankom i kolegom (absolwentom naszej szkoły) w ramach Dni Sporu na Orlikach zorganizowanych przez animatorów p. Mieczysława Gawieńczyka i p. Karola Czubkowskiego.

Nasza reprezentacja w składzie; Julia Januszewska, Julia Dąbrowska, Michał Minkiewicz, Kacper Zalewski i Artur Daniłowski pokonali reprezentację absolwentów w składzie; Katarzyna Kisło, Karolina Stypułkowska, Jakub Tabor, Michał Rybicki, Hubert Zawistowski, Patryk Wojtach, Dawid Rydzewski.
Organizowany po raz pierwszy "Dzień Sportu na Orliku" to impreza rodzinna, mająca na celu m.in. integrację międzypokoleniową. Organizatorami wydarzenia w skali kraju są animatorzy realizujący program Ministerstwa Sportu i Turystyki "Lokalny Animator Sportu 2017", którego operatorem jest Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej.

Serdeczne podziękowania kieruję do swoich wszystkich zawodniczek i zawodników za wsparcie fajnej inicjatywy, a w szczególności naszym absolwentom, którzy nie zrywają kontaktu ze szkołą i sportem i w każdej wolnej chwili czynnie uczestniczą w naszych treningach i imprezach siatkarskich.

trener;
Marzena Stypułkowska