Najnowszy użytkownik: poster
» Zwrot na podręczniki
W dniu 31 października (piątek) od godz.8:00 w kasie Urzędu Miejskiego w Mońkach można będzie odebrać zwrot pieniędzy za podręczniki w ramach programu "Wyprawka szkolna". Rodzice powinni mieć ze sobą dowód osobisty.
» Informacja dla maturzystów
Na stronie Centralnej komisji egzaminacyjnej www.cke.edu.pl została utworzona specjalna zakładka gdzie można znaleźć wszystkie informacje na temat egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2014/2015.

Zachęcamy do zapoznania się z tymi informacjami.
» Pokaz filmu "Prymas - trzy lata z tysiąca"
W dniu 29 października 2014r o godz. 17.00 w Monieckim Domu Kultury odbędzie się pokaz filmu "Prymas - trzy lata z tysiąca". Film został zrealizowany w 2000r i przedstawia losy prymasa Polski kardynała Stefana Wyszyńskiego w latach 1953 – 1956. W tym czasie władze komunistyczne prowadzą politykę represji wobec Kościoła katolickiego. Działaniom tym zdecydowanie przeciwstawia się prymas Stefan Wyszyński. Komuniści aresztują go i osadzają w opuszczonym klasztorze. Wśród aktorów biorących udział w filmie zobaczymy gwiazdy kina polskiego min. Andrzeja Seweryna, Zbigniewa Zamachowskiego, Maję Ostaszewską i Krzysztofa Wakulińskiego.

Pokaz organizowany jest wspólnie przez Monieckie Towarzystwo Historyczne oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach. Słowo wstępne przed projekcją wygłosi Bogdan Bieliński.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.
» Dzień wolny
Zgodnie z kalendarzem organizacji roku szkolnego 31 października (piątek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.
(Podstawa prawna – Rozp. MENiS z 18.04.2002r. w sprawie organizacji roku szkolnego
(Dz. U.Nr 46 poz.432), ze zmianą – Rozp.MEN z dnia 5.10.2010r. (Dz.U.Nr 186 poz.1245)
» Wyróżnienie dla LO w Mońkach
W dniu 13.10.2014 w Warszawie odbyła się konferencja podsumowująca dziesięciolecie projektu "Bliżej Siebie" w ramach programu "Zachować pamięć. Historia i kultura dwóch narodów".
LO im. Cypriana K. Norwida w Mońkach zostało wyróżnione dyplomem "Szkoły Spotkań i Dialogu" za szczególne zaangażowanie w przełamywanie stereotypów kulturowych, budowanie mostów pojednania i wieloletnie organizowanie spotkań młodzieży polsko - izraelskiej.
» Aktualizacja Galerii

Zdjęcia z apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej dostępne są w Galerii.
» Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
» Dzień Edukacji Narodowej
Dnia 14 października (wtorek) o godz. 9:00 odbędzie się Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej w budynku Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Tysiąclecia.
W apelu uczestniczą nauczyciele oraz pięcioosobowe delegacje wszystkich klas. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
» Aktualizacja Galerii
Zdjęcia z Norwidalii klas pierwszych znajdują się w Galerii.
» Zebranie Wolontariatu
Wolontariat szkolny zaprasza wszystkich chętnych do niesienia pomocy, na zebranie organizacyjne w piątek 03.10.2014r. Spotkanie odbędzie się na długiej przerwie – 10.35, w czytelni szkolnej.
Zapraszamy :) Naprawdę warto!
» Aktualizacja Galerii
Zdjęcia z uroczystego ślubowania klas pierwszych znajdują się w Galerii.

AKTUALNE
Szkolne imprezy językowe i zajęcia pozalekcyjne jako przykład dobrej praktyki w podnoszeniu efektywności nauczania i uczenia się języków obcych

Wirtualny globus - strona współtworzona przez uczniów LO

ZAKOŃCZONE
Uczniowie z terenów wiejskich z certyfikatem ECDL

Projekt Archimedes

Eko-kluby przedsiębiorczości

Projekt -Rozwój kompetencji zawodowych w dobie kryzysu

MAPKA - Młodzieżowa Akademia Planowania Kariery!

Projekt Akademia Maturalna

Szkoła Kluczowych Kompetencji