Najnowszy użytkownik: natalia

• godz. 10:35
- Apel poświęcony C. K. Norwidowi
- Ślubowanie klas pierwszych

Wszystkich uczniów obowiązuje strój apelowy.

Dnia 26.09.2014r. (piątek) odbędą się lekcje w/g planu

1. 8:00 - 8:35
2. 8:40 - 9:15
3. 9:20 - 9:55
4. 10:00 - 10:35
5. 10:45 - 11.20
6. 11:25 - 12:00

• godz. 12 00 – klasy I i II LO biorą udział w Norwidaliach

Drugi dzień Norwidaliów przygotowuje samorząd szkolny.

» Honorowe oddawanie krwi
W dn. 23 września (wtorek) odbędzie się Akcja Honorowego Oddawania Krwi.
Pełnoletni uczniowie proszeni są o zgłaszanie się do internatu od godz. 10:30.Należy zabrać ze sobą dowód osobisty i być po lekkim śniadaniu.
» Salon Maturzystów na PB
8 września 2014 uczniowie klas trzecich uczestniczyli w Salonie Maturzystów na Politechnice Białostockiej. Po raz ósmy w budynku Wydziału Elektrycznego PB spotkać można było ekspertów z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży, przedstawicieli uczelni u o różnym profilu z całego kraju (wśród wystawców są m.in. Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Uniwersytet w Białymstoku, Wojskowa Akademia Techniczna, Uniwersytet Gdański i KUL).
Zachęcamy do zapoznania się z wywiadem, który ukazał się w gazecie - czytaj tutaj.
» Posiedzenie Rady Pedagogicznej
Posiedzenie Rady Pedagogicznej w sprawie zatwierdzenia dokumentów szkolnych odbędzie się 11.09.2014r.(czwartek) o godz. 14.30 w budynku przy ul.Szkolnej 22.
Obecność obowiązkowa!
» Nowy rozkład zajęć

Nowy plan lekcji obowiązujący od poniedziałku 8 września 2014r. dostępny jest tutaj lub w zakładce po lewej Plan lekcji.
» Spotkanie z rodzicami
W dniu 7 września 2014r. (niedziela) o godz.9.00 w budynku LO przy ul. Tysiąclecia 15 odbędzie się spotkanie dyrekcji szkoły i wychowawców z rodzicami klas pierwszych.
» Wyprawka szkolna w 2014 roku
W roku szkolnym 2014/2015 pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników przysługuje uczniom rozpoczynającym naukę w klasie III szkoły ponadgimnazjalnej: zasadniczej szkoły zawodowej, liceum ogólnokształcącego lub technikum, pochodzącym z rodzin, w których miesięczny dochód na osobę nie przekracza 539 zł netto.

Wypełnione wnioski składa się u pedagoga szkolnego, w terminie do dnia 30 września 2014 r.

Zanim złożysz wniosek koniecznie zapoznaj się pozostałymi informacjami - kliknij tutaj.
» Kiermasz używanych podręczników
W czwartek – 4.09. na długiej przerwie odbędzie się kiermasz używanych podręczników.
» Plan lekcji na rok szkolny 2014/2015

Jeśli jesteś ciekawy nowego planu lekcji koniecznie zajrzyj tutaj lub wejdź w zakładkę "Plan lekcji".

Do zobaczenia już 2 września :)
» List Rzecznika Praw Dziecka
List Rzecznika Praw Dziecka, Pana Marka Michalaka do uczniów z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2014-2015 - kliknij tutaj.
» Rozpoczęcie roku szkolnego
Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015
   - godz. 9:00 - spotkanie z wychowawcami klas LO,
   - godz. 9:30 - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego (na ul. Tysiąclecia, budynek LO),
   - godz. 10:00 - spotkanie z wychowawcami szkół zawodowych.

AKTUALNE
Szkolne imprezy językowe i zajęcia pozalekcyjne jako przykład dobrej praktyki w podnoszeniu efektywności nauczania i uczenia się języków obcych

Wirtualny globus - strona współtworzona przez uczniów LO

ZAKOŃCZONE
Uczniowie z terenów wiejskich z certyfikatem ECDL

Projekt Archimedes

Eko-kluby przedsiębiorczości

Projekt -Rozwój kompetencji zawodowych w dobie kryzysu

MAPKA - Młodzieżowa Akademia Planowania Kariery!

Projekt Akademia Maturalna

Szkoła Kluczowych Kompetencji