Najnowszy użytkownik: Uxucyh
» Wyjazd do Teatru
Wyjazd do Teatru Dramatycznego w Białymstoku

„ Ty wieś opuścisz, wieś ciebie nigdy”. Wsi Hektary z lat 80-tych przyglądała się 45-osobowa grupa młodzieży z klas: Ia, IIa, IIc.
W dniu 27 lutego, o h. 20:00 mieli przyjemność oglądać spektakl „Guguły”. Organizatorem wyjazdu była p. W.Magnuszewska – wychowawczyni klasy I a, zaś opiekunami były: p.B.Zabłudowska, p.J.Skutnik.
Wyprawę do Teatru Dramatycznego w Białymstoku zorganizowano we współpracy z Wyższą Szkołą Administracji Publicznej w Białymstoku, w ramach projektu „Szkoła Konkretnych Umiejętności”

» Akcja "Honorowego Oddawania Krwi"

10. III. 2015 odbędzie się kolejna akcja Honorowego Oddawania Krwi na ul. Szkolnej.
Uczniowie szkół zawodowych mogą zgłaszać się od godz. 9.00 a uczniowie LO od godz. 11.00
» Adoptuj z sercem
Rozpoczynamy projekt „Adoptuj z sercem” fundacji KASISI!
Dzięki ostatkowemu kiermaszowi słodkości zorganizowanemu w dn. 17.02.2015 przez kl. II b i szkolny wolontariat udało się zdobyć fundusze na przystąpienie do projektu „Adoptuj z sercem”. Zebraliśmy 250 zł.
Serdeczne podziękowania za wspaniałe wypieki należą się Paulinie Wrutniak, Zuzannie Tabor, Annie Dembowskiej i Paulinie Rutkowskiej z kl. IIb oraz Monice Kotuk z kl. IIa Dziękujemy także dziewczętom zajmującym się sprzedażą słodkości i wszystkim ofiarodawcom.
Czytaj więcej o projekcie „Adoptuj z sercem
» Posiedzenie Rady Pedagogicznej
W dniu 25 lutego 2015r. (tj. środa) o godz.14.30 w budynku LO przy ul. Tysiąclecia 15 odbędzie się Posiedzenie Rady Pedagogicznej podsumowujące I półrocze roku szk. 2014/2015.
Proszę o zapoznanie się ze sprawozdaniami złożonymi w kancelarii.
» Wręczenie listów pochwalnych i stypendium

W dniu 13 lutego 2015r. odbył się apel, na którym wręczono listy pochwalne i stypendium najlepszym uczniom.
Zdjęcia znajdują się w Galerii..

Imiona i nazwiska najlepszych uczniów Liceum Ogólnokształcącego w I sem. r.szk.2014/2015.

» XVI Podlaskie Mistrzostwa w Ortogafii
XVI Podlaskie Mistrzostwa w Ortografii - eliminacje szkolne – odbędą się w dniu
24 lutego 2015r. (wtorek) godz. 13.30 w sali nr 18 . Zapisy u polonistów.
W. Magnuszewska
» Apel do rodziców

Pomóżmy Kornelii odzyskać wzrok

Drodzy rodzice prosimy o przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz naszej absolwentki, która zmaga się z poważną chorobą oczu zagrażającą utratą wzroku.
Poniżej zamieszczamy apel Kornelii.

Wolontariat Szkolny

» WYWIADÓWKA
W DNIU 13 LUTEGO 2015r. (PIĄTEK) O GODZ.16.00 ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE DYREKCJI SZKOŁY I WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI.
» Plan lekcji na drugi semestr od 9 lutego 2015r

Nowy plan lekcji na drugi semestr, obowiązujący od poniedziałku 9 lutego 2015r. dostępny jest tutaj lub w zakładce po lewej Plan lekcji.
» List Rzecznika Praw Dziecka
W imieniu Rzecznika Praw Dziecka, Pana Marka Michalaka zachęcamy do zapoznania się z listem okolicznościowym skierowanym do dzieci i młodzieży z okazji ferii zimowych.

Treść listu dostępna jest tutaj.
» Posiedzenie Rady Pedagogicznej
W dniu 22 stycznia 2015r. (tj. czwartek ) odbędzie się Posiedzenie Rady Pedagogicznej klasyfikującej I półrocze roku szk. 2014/2015:
- o godz.13.20 – dla LO i LO dla Dorosłych (w budynku LO przy ul. Tysiąclecia)
- o godz.14.40 – dla Technikum, ZSZ, SzSPdP (budynek SZ przy ul. Szkolnej)

Wychowawcy zobowiązani są do wysłania sprawozdania drogą elektroniczną do 21.01.2015r. do godz. 15.30.

AKTUALNE
Szkolne imprezy językowe i zajęcia pozalekcyjne jako przykład dobrej praktyki w podnoszeniu efektywności nauczania i uczenia się języków obcych

Wirtualny globus - strona współtworzona przez uczniów LO

ZAKOŃCZONE
Uczniowie z terenów wiejskich z certyfikatem ECDL

Projekt Archimedes

Eko-kluby przedsiębiorczości

Projekt -Rozwój kompetencji zawodowych w dobie kryzysu

MAPKA - Młodzieżowa Akademia Planowania Kariery!

Projekt Akademia Maturalna

Szkoła Kluczowych Kompetencji