Najnowszy użytkownik: kasia1992
2. 8.35 – 9.05
3. 9.10 – 9.40
4. 9.45 – 10.15

10.15 - uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich i IV Technik informatyk.
W apelu uczestniczą wszyscy uczniowie.
» Podsumowanie wielkanocnej akcji charytatywnej
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom naszej szkoły, pracownikom administracji i obsługi oraz mieszkańcom i wychowawcom internatu za włączenie się w wielkanocną akcję pomocy rodzinie znajdującej się w trudnej sytuacji życiowej.

Dzięki Waszej ofiarności udało się zebrać 1.600 złotych (535 - LO, 715 - SZ i 350 – internat).

Szczególne wyrazy uznania kierujemy do klas LO: IIa, Ia, Id, oraz IItot/tż, IVtż, IIr, IItr, IIItż, IIIth, Ith/tr, Itot/tż, które zebrały najwięcej pieniędzy, uczniów Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Zawodu za wspaniałe wypieki na kiermasz słodkości oraz do mieszkańców internatu, którzy przekazali palmy i dekoracje świąteczne.
Nasza akcja zakończyła się sukcesem także dzięki zaangażowaniu Wolontariatu Szkolnego i Samorządu Uczniowskiego oraz wsparciu opiekunów.
Życzymy radosnych Świąt Wielkanocnych!
» Spotkanie Wielkanocne
W dniu 16 kwietnia (środa) długa przerwa zostanie przesunięta na godz. 11:30-11:50)
Rozkład dzwonków:
09:50 –10:35
10:45 –11:30
długa przerwa(spotkanie wielkanocne w pokoju nauczycielskim)
Pozostałe lekcje bez zmian
» Rekolekcje
W środę – 9 kwietnia odbędą się 4 skrócone lekcje. O godz. 11:00 uczniowie uczestniczą w mszy świętej.
1. 8:00 – 8:35
2. 8:40 – 9:15
3. 9:20 – 9:55
4. 10:00 – 10:35
Godz. 11:00 – msza święta dla uczniów LO.

» Posiedzenie Rady Pedagogicznej
W dniu 23 kwietnia 2014r. (tj. środa) odbędzie się Posiedzenie Rady Pedagogicznej poświęcone klasyfikacji końcowej uczniów:
- godz.14.15 w budynku LO przy ul. Tysiąclecia 15 ( Liceum Ogólnokształcące, Technikum)
Wychowawcy proszeni są o przesłanie sprawozdań w wersji elektronicznej do 16.04.2014 do godz.15.30. Po Radzie odbędzie się szkolenie zespołów nadzorujących. Obecność obowiązkowa.
» Podziel się radością na Święta
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych chcemy przygotować pomoc dla rodziny, która znajduje się w trudnej sytuacji życiowej. Czteroosobowa rodzina - mama i trójka dzieci mieszka na wsi. Żyją w bardzo skromnych warunkach, ale dzielnie radzą sobie z codziennymi trudnościami. Dzieci chodzą do szkoły, a ich mama pracuje na ¼ etatu. Dochody z pracy są niewielkie i często niewystarczające na bieżące wydatki.

Wystarczy, że każdy z nas nawet w niewielki sposób włączy się do akcji, a jej efekt będzie naprawdę wspaniały.

Pragniemy przygotować rodzinie paczkę świąteczną zawierającą podstawowe produkty żywnościowe oraz ufundować jednorazowe stypendium dzieciom na potrzeby szkole - głównie podręczniki i inne materiały edukacyjne.

KLASY mogą włączyć się w sposób następujący:
- zebrać żywność trwałą (mąka, cukier, olej, herbata, makarony, inne...) lub środki higieny (proszek do prania, płyny, szampony, żele myjące) po uzgodnieniu i wybraniu produktów z organizatorami akcji,
- zebrać pieniądze – wysokość dowolna, wpłaty dobrowolne,
- przekazać indywidualnie rzeczy lub produkty które sprawią radość rodzinie - według własnego uznania.

DODATKOWO:
W czwartek - 10.04.2014r. na długiej przerwie organizujemy kiermasz - zapraszamy na ciasto oraz świąteczne kartki i palmy.
» Zebranie Samorządu Szkolnego
4 kwietnia (piątek) na długiej przerwie w sali nr 19 odbędzie się spotkanie samorządu szkolnego. Obecność samorządów klasowych (trzyosobowych) obowiązkowa.
» Projekt - "Szkoła Konkretnych Umiejętności"
W ramach projektu „Szkoła Konkretnych Umiejętności” od dnia 3 kwietnia 2014r. rozpoczyna się rekrutacja pełnoletnich uczniów Liceum Ogólnokształcącego na płatne staże wakacyjne. Staże odbędą się w sierpniu 2014r. w Białymstoku (zapewniony będzie zwrot kosztów dojazdu). Wynagrodzenie stażysty – 603 zł netto.
O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłaszać się mogą uczniowie klas trzecich i pełnoletni uczniowie klas drugich. Ilość miejsc – 20. Dokumenty rekrutacyjne do pobrania w sekretariacie szkoły.
» Aktualizacja Galerii

Zdjęcia z pielgrzymi maturzystów do Sokółki i Świętej Wody są dostępne w Galerii.
» Dni Otwarte ZSOiZ Mońki - Promocja Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego
W dniu 21 marca 2014r w ZSOiZ w Mońkach odbyły się Dni Otwarte. Uczniowie okolicznych szkół gimnazjalnych powiatu monieckiego licznie odwiedzili naszą szkołę, zapoznając się z ofertą edukacyjną i sportową.
Zobacz zdjęcia.
» Rozkład lekcji na piątek - 28 marca
W dniu 28 marca (piątek) osoby z klas trzecich, które nie jadą na pielgrzymkę mają lekcje według planu:
Lekcja 2 – język polski – p.K.Nazaruk
Lekcja 3 – język polski – p.K.Nazaruk
Lekcja 4 – język angielski – p.R.Szorc
Lekcja 5 – język niemiecki / język francuski – p.E.Matus/ p.M.Tyszkiewicz
Lekcja 6 – język angielski – p.M.Sawoń
Klasa IV Ti – lekcje według planu.

AKTUALNE
Szkolne imprezy językowe i zajęcia pozalekcyjne jako przykład dobrej praktyki w podnoszeniu efektywności nauczania i uczenia się języków obcych

Wirtualny globus - strona współtworzona przez uczniów LO

ZAKOŃCZONE
Uczniowie z terenów wiejskich z certyfikatem ECDL

Projekt Archimedes

Eko-kluby przedsiębiorczości

Projekt -Rozwój kompetencji zawodowych w dobie kryzysu

MAPKA - Młodzieżowa Akademia Planowania Kariery!

Projekt Akademia Maturalna

Szkoła Kluczowych Kompetencji